KONST / Litografier / Litografier 14545168
nr 1454 5168
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
Litografier, 5 st, Signerade, 200-upplaga, bladets mått: 43x63cm, oramade lösa blad
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 mars 2022
kl 20:45:29
14/3 20:40:29